Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elkezdtem szedni a Biovanne...

Elkezdtem szedni a Biovanne plus szépség vitamint!? Info lent! 16/L

Figyelt kérdés

ugye elkezdtem szedni a 91.darabosat EZ kb:5000 Ft-volt,és kb 1-hete szedem,és arra vagyok kíváncsi ,hogy ezzel mennyire lesz szép az arcom (pattanás mentes, sima) valamint a körmöm és a hajam hogy fog tőle nőni? Tényleg megéri az árát vagy nem?

De jobban az arcom érdekelne

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM SZÉPEN A VÁLASZOKAT :)


2015. márc. 30. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Személyfüggő. Mi nem tudhatjuk, hogy neked hogy fog hatni.
2015. márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Elsősorban nagyon sok múlik az életviteleden; hogy mit eszel, eleget iszol e,mozogsz-e, stb.. én szedtem egy időben, a hajam egyértelműen szebb lett, a töredezettsége megszűnt. A bőröm nem változott, bát kevesebb pattanásom lett, de ezen kívül nem sok változás ( bár én nem iszom eleget és nem is étkezek elég egészségesen). Tehát, ha a szedése mellett egészségesen is élsz, akkor szerintem látványosabb lehet a változás.
2015. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ajánlom helyette inkább a dm vagy a rossmann saját kapszuláját. Ugyanaz van benne, csak sokkal olcsóbb. Ezek a kapszulák nem csodaszerek, nem is hajnövesztők. Ha vitaminhiányból ered a csúnya arcbőröd, akkor segít majd rajta, de, ha nem, akkor nem.
2015. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jo kösz a valaszt!
2015. márc. 30. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!