Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 évesen szedhetem a Biovanne...

14 évesen szedhetem a Biovanne Plus szépségvitamint?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat törődöm magammal már ennyi idősen, szinte mindent megteszek, hogy szép és egészséges legyen a hajam, a bőröm és a körmöm, de valahogy semmi sem sikerül jól. Sokat hallottam erről a vitaminról, szerintetek szedhetném? :)

2014. máj. 1. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem még nem 14 évesen korai.
2014. máj. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

:( akkor mikortól lehet?

És mit szedjek amit lehet, és segít? Leginkább a körmeimre kéne valami

2014. máj. 1. 21:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát még az én időmben a 14 évesek nem foglalkoztak ilyesmivel, inkább egyél sok gyümölcsöt vannak jó fajta testápolók amik hidratálják a bőröd és persze sampon és balzsam a mi időnkben ezeket használtuk na meg persze a körömlakk.
2014. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rá érsz még 18 éves korodban elkezdeni szedni ezeket a táplálék kiegészítőket.
2014. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De a körömlakk csak rontja a körmöt.
2014. máj. 1. 21:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Vannak különféle körömlakkok köröm problémákra, bemész egy műkörmös szakboltba és ott segítenek neked szívesen elmondod nekik hogy mi a panaszod és ők adnak rá a megfelelő cuccot.
2014. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor mar inkabb a das gesunde plus-t vedd a DM-bol.

Itt egy link, hatha a segitsegedre lesz:


[link]

2014. máj. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet kipróbálom majd... de leginkább olyan szépségvitamin kéne ami jó mind a háromra tehát haj,köröm és bőr.
2014. máj. 2. 08:56
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja bocsi utána olvastam, állítólag jó körömre és bőrre is. De leginkább arról beszélnek (bőrröl) hogy nem zsiros nincs pattanás stb. De pl. A bőr ebben az esetben mindenhol megszépül, tehát az egész testen, vagy csak az arcon?
2014. máj. 2. 09:08
 10/10 anonim ***** válasza:

16 éves kor alatt nem szokták javasolni a szépségvitaminokat, mert te még egy fejlődő szervezet vagy, ami más mennyiségű ásványi anyagot, vitamint igényel, és ezek egy átlagos felnőtt igényeire vannak kitalálva. Amúgy is inkább táplálkozz egészségesen. Sok vitamin, víz, kevés mesterséges adalék - hidd el, azt jobban meghálálja a szervezeted, mint ha teletömöd magad tablettás vitaminokkal.

A szépségápolásban pedig mindig tartsd szem előtt a kevesebb több elvet. Ne kenj magadra mindenfélét, elég néhány kozmetikum, az viszont legyen jó minőségű.

2014. máj. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!