Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért pattog ki a nyakam...

Miért pattog ki a nyakam borotválkozás után?

Figyelt kérdés
Legfőbb bajom az, hogy már félek a borotválkozástól, mivel a nyakamon állandóan elvágom magam, mert tele van kipattogzódással. Nem sárga, gennyes kis gümők, hanem olyan, mint egy piros pattanás. Begyulladt szőrtüsző pontosabban. Nem tudom mit kellene tennem, hogy helyre jöjjön, de ez már túl megy a kellemetlen érzésen is....

2015. márc. 30. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
használsz aftershave-t?
2015. márc. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen használtam. Nivea-nak volt az a tejszerű(érzékenybőrre) hírdetett aftershave-ja, de mintha nem is használtam volna. Semmit nem ért eddig semmi krém.
2015. márc. 30. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:
nem muszáj borotválkozni,ha csak muszájból csinálod,akkor ink ne.
2015. márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos muszáj, mert a munkahelyem megköveteli!
2015. márc. 30. 18:14
 5/5 anonim ***** válasza:

próbáld ki így:

borotválkozás után bőrradírozd le a felületet, utűna fertőtlenítsd, és az eszközt is. borotválkozás után szintén fertőtlenítsd mindkettőt, majd kend be ezzel az after shave tejjel, ésvagy gyulladáscsökkentővel, pl. aloe, bepanthen, neogranormon, vagy ha van otthon bha sav tartalmú készítmény, akkor azzal.

ha szoktál ebayezni, ajánlom a benton aloe tonikot, a barátom ezt használja borotválkozás után, és azóta nem gyulladnak be a szőrtüszői. ebben van egy kicsi bha is, a nagy része aloe.

2015. márc. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!