Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudom elérni azt h...

Hogy tudom elérni azt h borotválkozás után ne pattogjon ki a bőröm? 16f Tudtok olyan szereket ajánlani amik leszárítják v eltüntetik? Milyen ételektől tudunk kipattogni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nivea Visage Young nekem nagyon bevált, nem olcsó, de megéri, bekenem vele az arcom fél óra múlva lemosom és tök sima az arcom, minden pattanást levitt pár nap alatt. Borotválkozáshoz szintén Niveát használok, azt a fehér dobozos gélt, mert az nem tartalmaz alkoholt, meg mittomén és nem irritálja a bőrt. Gélt vegyél, jobb, mint a hab, könnyebben lehet vele borotválkozni. Próbáltam más géleket is, de azok irritálták a bőröm, meg tök csípték az arcom, ez a Nivea totál nem csíp, meg semmi. Meg ugyanilyen Nivea fehér üveges borotválkozás utáni krémet is vettem, jó drága volt, de az pl. nem vált be, mert nem hagyta lélegezni a bőröm és utána kipattogtam. azóta borotválkozás után tiszta törölközővel nagyjából szárazra törlöm az arcom és kész. jah, meg mindig tiszta törölközőt használj, mert ha koszos a törölköző, akkor attól is kipattoghat az arcod, én ilyen kis kéztörlőt használok, borotválkozás után megy szennyesbe. meg ne vagyul töröld, hanem csak itasd fel a vízet, ne dörzsölgesd. meg azt vettem észre, ha borotválkozás után kimegyek a hideg levegőre, akkor utána tök jó puha és friss lesz az arcom

remélem tudtam segíteni. 17/F

2015. márc. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2015. márc. 22. 18:04
 3/3 anonim ***** válasza:
előtte bőrradírozz, én AHA savas hámlasztóval szoktam (paula's choice), de sima bőrradír is jó. utána pedig valami nyugtató, gyulladáscsökkentővel kend be. én erre ajánlom a paula's choice bha hámlasztót, vagy a benton aloe tonikot. : )
2015. márc. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!