Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinyúlt a mellemen a bőr,...

Kinyúlt a mellemen a bőr, kilátszanak az erek is, nagyon csúnya. Házi praktika, bármilyen ötletetek van?

Figyelt kérdés
Sokat fogytam, sajnos a melleim elég csúnyák most, striák vannak rajta végig. Google nem segít :(
2015. márc. 31. 04:31
 1/5 Nikol2323 ***** válasza:

Drogériába tudsz rá venni Evelin márkájú mellfeszesítő krémet, az ára kb 1200Ft.

Vagy avonból lehet rendelni test feszesítő és heg halványító olajat ennek az ára 1500Ft.

Nekem mind a kettő bevált napi szinten használom és látványos az eredmény.

Próbálj kicsit mozogni mellette ez is jótékony hatással van a megereszkedett mellekre.

2015. márc. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :) Mozgok, bár nem sport vagy konkrét edzés, inkább sokat gyalogolok, ha tehetem és van időm akkor mindenhova sétálok, ez hihetetlen mód beindította a fogyást, evésre is figyelek. (Volt kb 3-4 hónap amíg folyamatosan otthon ültem, előtte aktív voltam, és emiatt többet ettem, ami persze nem változott az otthonülés mellett, és így hirtelen szedtem fel 10 kilót, ami a 160 cm-hez sok, szerintem. Előtte 50-53 kiló voltam.

Most kb 5 kiló mínusznál tartok, megijedtem, ha mégtöbb lemegy mi lesz.)

Kipróbálom amiket ajánlottál, remélem én is szép eredményt tudok elérni velük. Köszi mégegyszer :)

2015. márc. 31. 08:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Bár belegondolva az 5 kiló nem sok fogyás :D Nekem mondjuk rengeteg, a csirkevékony csajok táborát erősítem, szóval rajtam az az 5-10 kiló is durván meglátszik :/
2015. márc. 31. 09:02
 4/5 Nikol2323 ***** válasza:
Igazán nincs mit örülök, hogy tudtam tanácsot adni, az edzést úgy értettem mellre, hogy pl 3kg-os súlyt emelgess ha ilyened nincs megteszi valami nehezebb amit rendesen meg tudsz fogni, mert én már jártam úgy hogy repült 2,5 literes ásványvizes palack :)
2015. ápr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaa, igaz, értem :) Oké, kipróbálom ezt is! Neked is hajrá, szép cicikre fel! :))
2015. ápr. 2. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!