Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak szálkás, borzas...

Mit csináljak szálkás, borzas haj ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon szálkás és borzas, száraz a hajam, és még ront rajta, hogy hülyén hullámosodik, ráadásul, épp emiatt, nem valami fényes. :S Az a típus, hogy ha kifésülöm, a vége ahelyett, hogy egybemenne, szétáll az egész remélem, így érthető :P) Nem simul be egy tincsbe, hanem tiszta borzos lesz. Tud erre valaki valami megoldás? Mit csináljak mit használjak rá? Esetleg valami bevált praktika?

Nagyon kéne a segítség, mert már nemigazán tudok mit kezdeni vele :SS



2013. okt. 24. 14:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul írtam, szóval valami bevált praktika, ötlet?
2013. okt. 24. 14:37
 2/7 anonim ***** válasza:

hordj magadnál hajolajat, és kend azzal folyamatosan, egész nap.

ennek persze hosszútávú hatása is van.

néha meg csinálj hajpakolást házilag, tojássárgájából, mézből és oliva olajból. 1 óráig hagyd rajta, ettől pár napig kezelhető lesz.

2013. okt. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is azt ajánlom,hogy a hajvégekre használj olajat így kisimul.
2013. okt. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 B. Marcsi válasza:
Én a SATINIQUE hajápoló termékcsaládot használom évek óta. Nagyon nehezen kezelhető volt a hajam, de ezzel teljesen jól tudom kezelni. S ami nagyon fontos számomra, hogy csak természetes alapanyagok vannak benne s semmiféle kőolajszármazék. A hajfénye pedig egyenes csodát tesz. Nekem a Barátnőm közvetlen a gyártótól veszi meg.
2013. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Iszol eleget? Vasad rendben van?
2013. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
reszelt cékla +kefír, kend ra a hajadra 10 percre aztan alaposan mosd le, nekem bevalt ;)sok sikert
2013. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 flöra válasza:

https://www.youtube.com/channel/UC7Cz1-qgx7bkzt-YdLpku5A

nézd meg a hajápolási videóit (van 2 is) nekem sokat segített, és mindent elmond amit a göndör haj kezeléséről tudnod kell :)

2015. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!