Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha az arcpakolás...

Mit tegyek, ha az arcpakolás kisebb helyeken rászáradt a bőrömre?

Figyelt kérdés

Hétvégén egy avonos fehér színű 3in1 arctisztítót tettem fel, le is mostam, észre sem vettem h nem jött volna le teljesen...erre azt érzem a szemem alatti környéken meg az arcomnál foltokban plusz a szám körül is, hogy mintha hámlana, olyan hatásként rajta maradt néhány helyen..nem jön le langyos/meleg vízzel sem, sőt már a szemem alatti környéken(amit am csak kíméletesen csináltam) ha sokáig dörzsölöm piros marad csíkban..

Arcradírt ha veszek és teszek fel,segíthet?

Eddig azt hittem, h hámlik a bőröm és azért jön néha az orrom feletti résznél ilyen kis fehér "vmi" , régebben is volt rá példa, de most jöttem rá h ez a pakolás a ludas.



2015. márc. 31. 06:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne vegyél arcradírt. Valami géles lemosóba, vagy ha van mosdókenőcsöd, abba kever kávézaccot. Sokkal hatékonyabb, mint bármelyik drogériás radír, és nincs tele olyan anyagokkal, amik tovább szárítanák a bőrödet.
2015. márc. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!