Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » AHA és BHA hámlasztók mellé...

AHA és BHA hámlasztók mellé milyen fényvédő krémet ajánlotok? Erről a fényvédőről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

Én írtam ki ezt a kérdést, és tetszik az a krém, amit az egyik válaszadó ajánlott, valószínűleg meg is veszem, de szokásom, hogy hatezerszer utánajárok a dolgoknak, hogy biztosra menjek, és jó terméket vegyek. Szóval, szerintetek melyik a legjobb fényvédő krém ezek mellé a hámlasztók mellé? Olyan kéne, ami alkoholmentes, legalább 30 faktoros, nem okoz pattanásokat (mivel most is pattanásos vagyok), nem lesz tőle zsíros, fénylő az arcom, és használat után fél órával lehet már sminkelni. Ti milyet használtok?

Ha van valami tapasztalatotok az Uriage Bariésun SPF50-es krémmel, akkor kérlek, írjátok le!



2015. márc. 31. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
szepsegreceptek.hu/amitol-a-borod-szep-lesz/a-legjobb-fenyvedok-nem-csak-nyarra/
2015. márc. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A koreai termékek között nagyon sok remek fényvédő van, amit sok beauty blogger is használ, szóval nem hülyeség a dolog. Nekem most Innisfree fényvédőm van, zsíros bőrre való, nagyon meg vagyok vele elégedve, 50 faktoros, hámlasztás mellé tökéletes.

Az Uriage nem rossz, de nekem annyira nem tetszett, zsírosította kicsit a bőröm, pedig alapvetően szeretem az Uriage termékeit.

Télre a Clinique olajmentesét szoktam venni, de az csak 25 faktoros és elég drága.

2015. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az innisfree-k tényleg jók, ha nem zavar az illatanyag
2015. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!