Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcápoláshoz az étkezési...

Arcápoláshoz az étkezési szőlömagolajat is lehet használni?

Figyelt kérdés
vagy csak kifejezetten a mi külső alkalmazásra gyártana azt lehet?

2015. ápr. 1. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem étkezésim van,masszőrömtől vettem,azzal masszírozott sokszor,beleszerettem ennek az olajnak az illatába!

Azonban arcra kókuszzsírt vagyis kókuszolajat ajánlott,azt mondta,hogy az fertőtlenít is elvileg.

2015. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

és izzadás ellen mit tudnátok ajánlani?


csak mert én olyant vettem,ami kifejezettem külsőleg alkalmazható, de ezt kicsit drágállom, amúgy meg nem hiszem,h amit lehet fogyasztani , külsőleg nem lehetne alkalmazni...

2015. ápr. 1. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:

ami étkezési, azt bőrre is lehet használni. de fontos, hogy hidegen sajtolt olaj legyen, mert azok tartalmazzák az értékes hatóanyagokat. ezeknek van illatuk, szaguk, nem feltétlenül kellemes, de a szagtalanított, nem hidegen sajtolt olajoknak nincsen olyan hatásuk, mint a hidegen sajtoltaknak.

csak az illatosított arc és testolajokat ne edd meg. : D

2015. ápr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem is van szőlőmagolajam és jól hidratál, nem ragad. :)
2015. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!