Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajszín a trendibb a...

Melyik hajszín a trendibb a csibe sárga vagy a korom fekete?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok melyik hajszín a trendibb?Melyik tetszik jobban a pasiknak???
2008. aug. 26. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Háááát sok pasi nem szereti a szőke csajokat mert kényes, plázacicásnak látják és irtóznak tőle!Viszont valakinek az az ideálja!Én mondjuk fekete Vagyok!:P Igazándiból izlések és pofonok!
2008. aug. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Fekete!
2008. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A fekete sokkal jobb. Viszont egyáltalán nem biztos, hogy jól áll. Ne a trendet kövesd, hanem azt nézd, hogy mi az a szín, ami illik hozzád.
2008. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a szőke szín az sokkal szebb , nőiesebbé varázsolja a nőt.Nekem a szőke jobban teccik de mondjuk egy kleorbőrunek alap hogy a fekete áll a jobban :DdE én a szőkére szavazok;)
2008. aug. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
szerintem a szőke csajok a legszebbek:)
2008. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Szőke vagyok és már 1éve feketén hordom a hajam. Előtte vörös voltam inkább, és mivel közel áltam hajszínben a feketéhez, kipróbáltam azt is. Már nagyon megbántam, ha egy csettintésre újra szőke lehetnék holnap már belemennék! Szerintem az tutibb és szebb.
2008. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ezt szerintem igy nem lehet meghatarozni, hogy melyik szebb.

Kinek ami jobban all az a szebb. Van akinek aszoke haj nagyon bejon, van aki a deli tipusu noket szereti, szoval izles kerdese.

Szerintem mindketto nagyon sexy ha jol all annak aki viseli.

2008. aug. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amelyik neked jobban áll. Én szerencsés vagyok, mert szinte bármelyik szín passzol az arcomhoz, nekem volt már fekete, barna, rézvörös, bordó, szőke, pink és zöld hajam is :D De neked kell tudni, hogy melyik áll jobban. Amúgy vannak pasik, akik a szőkéket szeretik, mások a feketéket, megint mások a vöröseket, és így tovább. Nincs olyan hajszín, ami minden pasinak tetszik. És a haj trend nem annyira a színre vonatkozik, inkább a stílusra.
2008. aug. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a szőke több mindenkinek áll jól,mint a fekete.A neves fodrászok is a feketét leköszönőben látják,ha van benne valami jó kis melír,az dob talán rajta.

A szőke sem jó mindenesetben.Mert az sem mindig szép.

Akinek alapból sötét haja van,kiszivatja és úgy lesz szőke,akkor szerintem már a roncsolódás miatt sem lesz szép a haj,na meg vannak elég undorító szőke színek is.:S

Attól függ milyen a szemed színe,ha barna,akkor semmiképpen se válaszd a szőkét,hanem a feketét,és az is befolyásolja,hogy milyen színű a bőröd.


*személyszerint a szőkére szavazok,a SZÉP szőkére :)

2008. aug. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát köszi szépen!Most nem szeretnék festetni csak felmerült bennem ez a kérdés...
2008. aug. 27. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!