Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz, ha férfiként szeretem a...

Gáz, ha férfiként szeretem a kézműves szappanokat, natúrkozmetikumokat, stb?

Figyelt kérdés

1 éve találtam rá a Mannaszappanra. Azóta minden hónapban rendelük tőlük. Nagyon szeretem az ilyen kézműves szappanokat, ráadásul csodát művelnek az arcommal. A szappanokon kívül használom még tőlük a vanilliás virágvizet, shea vajat, mangóvajat, argán olajat, zöldagyagos-zöldteás arcpakolást, meg még néhány dolgot :)

Valaki cigire vagy drogra költ havi 10-15 rongyot, én inkább ilyenekre :/

Szerintetek gáz?

20/F



2015. ápr. 2. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha szép lesz tőle az arcod, akkor egyáltalán nem gáz :) engem nem zavarna ha a barátom ilyeneket használna :)))
2015. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? :) Az csak jó, ha egy férfi igényes magára.
2015. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%
Gáz. Pláne, ha havi 10-15 rongyot is költesz rá. Gondolom, szoktál borotválkozni. Aki mást nem tesz, csak megborotválkozik, annak is szép lehet a bőre, de ha különböző illatfelhővel jelenik meg egy társaságban, akkor ott összenéznek az emberek az illető háta mögött. Ha téged nem zavar, akkor te dolgod, de akkor miért tettél fel ebben a témában kérdést?
2015. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. A párom is szereti a natúr szappanokat, csak azzal hajlandó fürdeni, a haját csak natúr samponnal mossa, használ rendszeresen arcradírt, hidratálót. Szerintem ez nem gáz, nem leszel tőle kevésbé férfias.
2015. ápr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
nemgáz, szerintem jó, hogy igényes vagy, de azért ne vidd túlzásba a kenceficéket:)
2015. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz egyáltalán, de azért 10-15 rongy rohadt sok, ugye nem minden hónapban költesz el ennyit? :D A vajak és az olajok nagyon sokáig kitartanak azért és ha egyszerre 3 szappant rendelsz, akkor az is elég 2-3 hónapra.

Egyébként ajánlom a Biowell Natura-t, sokkal olcsóbban adják a cuccaikat, mint a Manna, csak a Manna jobban fel van kapva és kifizettetik veled a flancos tégelyeket. A minőségével viszont semmi gond nincs, csak ők nincsenek agyon-hypeolva.

2015. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, ha valaki cigire, és drogokra költi.
2015. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz, de a mannánál vannak jobb natúr márkák is, vagy a bioboltos szappanok, olajak, vajak, amik ugyanolyan jó minőségűek és fele annyiba kerülnek, mint a manna.

egyébként nekem a manna szappanok nagyon nem jöttek be. . ( a többi cuccuk jó.

2015. ápr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ma már ez nem gáz, mert át tudod magad operáltatni, ha ilyen nőies személyiség vagy.
2015. máj. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele gond, adjon egy férfi is magára!
2015. máj. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!