Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használtok házi készítésű...

Használtok házi készítésű kézműves szappant?

Figyelt kérdés
Honnan szerzitek be? Meg vagytok elégedve vele?

2014. aug. 13. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősöm készíti.

Nagyon meg vagyok vele elégedve!

2014. aug. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen. Ősszel volt jó pár pattanásom,mindennel próbálkoztam (fogkrém,tonik,pattanás elleni zselé,ilyen meg olyan pakolások),de semmi sem mulasztotta el.Rátaláltam a Mannaszappanra és megrendeltem ezt a csomagot: [link]

A teafaolajos szappan vált be közülük a legjobban,ráadául jó is az illata,a sószappan is jó,csak nagyon szárít,a fekete is jó. Januárban rendeltem meg,még megvan a só-és az ében szappan is. Én nagyon megvagyok velük elégedve,ráadásul egy mini narancs illóolajat is küldtek ajándékba.

Ne várj csodákat a terméktől pár hét alatt,de ha folyamatosan használod,egyre szebb lesz a bőröd,nekem már az:)

Ha bármi kérdésed van,írj csak nyugodtan:)

2014. aug. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
legjobb!!!
2014. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A mannán kívül milyen árak vannak? Nekem az nagyon drága.
2014. aug. 13. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Olivia Naturals szappanokat használok. Jóval olcsóbb mint a Manna és nagyobb is. Nekem is pattanásos a bőröm és nagyon beváltak :)
2014. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, azt kifelejtettem hogy nekem is több idő kellett (kb 1-2 hónap) mire meglett az eredménye.

Én a teafás és a hol tengeri iszapos szappant használom.

2014. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!