Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Isotretinoin-teva pattanások...

Isotretinoin-teva pattanások elleni gyógyszerről milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Hatásos volt? Mennyi idő alatt lehetett látni a javulást? Milyen mellékhatásokkal járt? Hány mg-ot szedtetek naponta?

Nekem most írta fel a bőrgyógyászom, mert elég csúnya, pattanásos az arcom. Egyenlőre csak napi 10mg-ot kell szednem, mert azt mondta, hogy depressziót is okozhat akár, és az én állapotomban (alapból az vagyok kicsit) nem mert először többel kezdeni. De ha nem érzem, hogy rossz lenne, akkor majd emelni fogja. a 10mg-tól még biztos nem lesz nagy változás, ugye? :/ Nem túl sok szerintem..félek, hogy így semmit nem fog érni.Bár nem vagyok valami nagy darab..47kg vagyok, de szerintem akkor is kevés :/

Mik a tapasztalataitok?


2015. ápr. 4. 19:39
 1/1 anonim válasza:
Hatásos volt időtől időre és nekem 2 hónap alatt javultak a pattanásaim és az orromnál tele volt fekete miteszerekkel nekem a következő mellékhatások jelentkeztek ajak gyulladás, orr vérzés ,orr nyálkahártya szárazság, hát és derék fájdalom , bőrérzékenység bőrviszketés, bőr kiütés, száraz és érzékeny arcbőr, szemhéj gyulladás ,kötőhártya gyulladás, száraz szem ,jégárpa és íny gyulladás. Én naponta 20 mg-ot szedek azért mert 70 kg vagyok.Azért a depresszióért 1 kicsit aggodj. Én a bőrérzékenységtől tartók mert én már kis korom óta az vagyok.Amitől tartani kell az a napfény mert a nap fényérzékenységet okoz és én nálam ha rám süt a nap akkor szúrni kezd a bőröm és én már 6 honapja szedem és eddig csak kb. 8 doboznál vagyok.Figyelj oda nagyon hogy 1 nap csak 1 darabot vegyél be mert ha többet veszel be akkor nagy baj lesz.
2015. dec. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!