Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most Cypromix nevű f. gátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most Cypromix nevű f. gátlót szedem, (vártam, hogy majd látványosabban megnőnek a melleim, de nem) ha Lyndinette 20-ra váltanék, lehetséges, hogy megnőne? Mik a tapasztalataitok erről a gyógyszerről?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem fog semmilyen gyógyszertől látványosan megnőni a melled, akkor nem lenne plasztikai sebészet
2010. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Hát ez az... Ne várj látványos eredményt.

Amúgy én cypromixet szedek, és nekem nőtt egy kicsit, úgy, hogy most se nem kicsi, se nem nagy. Pont jó! :)

2010. jan. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem inkább feszesebb lett fog.gátlótól, mint nagyobb. Egyik barátnőmnek amúgy sincsenek kis mellei, szedte a bogyót, majd mikor leállt szinte totál "összeesett", az új melltartói nagyok lettek rá. Szóval én amondó vagyok néhány hónap/év örömért fölösleges váltani, utána csak mégrosszabb visszaszokni az eredetihez :S Hozzáteszem ő váltig állítja, hogy nem igazán tűnt fel neki a változás, max ő is keményebbnek érezte, viszont a vissza változás annál inkább megviselte.
2010. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Remélem alapvetően nem a mellnövelésért szeded... ahhoz azért túl kockázatosan a mesterséges hormonok:S De mindegy.

Nem hinném hogy olyan nagy változás bármelyiktől lenne, de elmondom, hogy nekem is nőtt tőle (nevet nem mondok, nehogy ötletet adjak, majd a nőgyógyász eldönti Neked melyik a jó). Egy gond van vele: a mell nagyságát legjobban a benne lévő zsírmennyiség befolyásolja (vagy a szilikon:P), ami sajnos genetikai tulajdonság hogy mennyit raktároz oda a szervezet. Fogamzásgátlótól csak a mell mirigyes állománya (tejmirigy) alakul át, duzzad meg (fáj is rendesen), és ettől tűnik nagyobbnak - nekem B-ből C kosárra nőtt. És mi következik ebből? Ha abbahagyjuk a tabletta szedését, visszaáll a normál hormonszint, elmúlik a "duzzanat", és... egyszerűen összemegy a cici. Szomorú, de ez van:(

2010. jan. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem neked kéne eldönteni, hogy melyiket választod, hanem a nőgyógyásznak. A melled látványosan nem hiszem, hogy nőni fog. Én is hallottam ilyeneket, de szerintem nem sok alapja van. Abban viszont van valami, hogy kevésbé feszes ha abbahagyod, sajna nekem is feltűnt (bár nem vészesen) :S
2010. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak azért foggátlót szedned/váltanod baromság, hogy nőjön a melled... előre nem lehet tudni, nő-e egyáltalán, vagy hogyha váltasz, attől megnő-e. zsákbamacska... a végtelenségig nem váltogathatod a gyógyszereket. szerintem amúgy a mai modern tablettáktól azért nem nő látványosan, mert ezek már nagyon alacsony hormontartalmúak. én régen egy Milligest nevűt szedtem, attól talán egy kicsit nőtt, de nem nagyon...
2010. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. jan. 20. 20:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Én egy évig szedtem a cypromixet és 10 kilot híztam, a melleim látványosan megnőttek. utána váltottam lyndinette-re és nem volt változás csak annyira elkezdett tőle hullani a hajam hogy abba kellett hagynom. de tényleg nagyon durván hullott a hajam. most már nem szedek tabit és visszafogytam majdnem az "eredeti méretemre"
2010. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én lindyt szedtem 3évig ,nőtt a mellem mint a fene 75B-s voltam most meg 85C, de sajnos e mellé híztam is 10kg-ot, hüvelyszárazságom is van, libidom is csökkent, visszatérő gombám van. Szóval nekem ez nem vált be, most váltok másik tabira.
2010. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
azta!azt hiszem leteszek a Lyndinette-ről.Meg amúgy is,igazatok van ha a cypromixtől nem lett nagy,akkor mástól miért lenne?Talán híznom kellene,és lenne változás.De ahogy észrevettem,ha hízok akkor a fenekemre és a hasamra ..a mellemet elkerüli ez a dolog...
2010. jan. 22. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!