Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb hajszínező...

Nagykitty kérdése:

Melyik a legjobb hajszínező festék, ami pár mosás után kijön?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb márka a hajszínező festékek közül, ami nagyon szépen fog, de ki lehet egy idő után mosni? Megköszönném, ha leírnátok azt is, hogy hol lehet beszerezni, és mennyiért. A normális válaszokat előre is köszönöm!

2015. ápr. 5. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Van hajszínező sampon, 3-4 mosás után kopik ki. Joanna, Venita márkákból tudok ilyet. 300 ft körül.

Vagy van tartósabb, ami több hét alatt kopik csak ki. Directions, Manic Panic, Crazy Color, stb. Ezek drágábbak.

Fodrászkellékesben, illatszeresben, neten rendelhetők.

Mind szépen befogja a világos hajat. Sötét hajon egy színező sem lesz túl szép, mivel világosítani nem képesek.

2015. ápr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia 1-es! Elmondanád hogyan kell használni a szinező sampont még sosem használtam és a boltban elég bunkón viselkedett az eladó meg azt sem tudta hogy kell használni , nem is vettem. Köszi elöre is.
2015. ápr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Ezek közül mindedjik jó a hajnak? Mármint úgy értem, nem roncsolják a haj egészségét nagyon?
2015. ápr. 5. 13:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem roncsolnak, max kicsit szárítják a hajat.

A színező samponra rá van írva hogy kell használni. Nedves hajra felkened mint egy sampont, és kb 30 perc után lemosod, balzsamozol, kész.

2015. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. :)
2015. ápr. 5. 16:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Balzsamot adnak hozzá vagy külön kell venni? És az mindenképpen kell utána?
2015. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!