Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rosaceás bőrre milyen alapozót...

Rosaceás bőrre milyen alapozót ajánlotok, ami nem lesz maszkhatású?

Figyelt kérdés
Illetve bármilyen tanácsot szívesen fogadok rosaceás bőrrel kapcsolatban!!Köszi!!
2015. ápr. 5. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
mindenkinem más alapozó jön be, de ha rosaceád van, arra figyelj nagyon, hogy semmi ne legyen illatanyagos-illóolajos, amit az arcodra kensz, tehát az alapozó vagy a hidratáló sem.
2015. ápr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. ápr. 6. 11:46
 3/5 anonim válasza:

Nekem eddig csak 1 alapozó vált be, és már azt sem gyártják :( Astor Perfect stay 24 h, ezt ha feltettem 2 rétegben, akkor sem volt maszkhatású. Most van valami Oxygene-s változata, azt még nem próbáltam.

De az alapozó alá mindenképp használj valami zöld korrektort, primert vagy bármit. Én az Alverdetől használom ezt:

kremmania.hu/kremek/alverde-kipirosodas-elleni-primer

2015. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát én ezt az alverdét tuti nem használnám rosaceára, mert: 3. összetevője alkohol, ami a legkerülendőbb a rosaceás bőrre, ráadásul tele van irritáló illatanyagokkal, amiket szintén kötelező kerülni...
2015. ápr. 19. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, most elkezdtem használni az Eucerine AQUAporin hidratáló,picit várok amíg beszívódik utána rákenem az Eucerine antirose krémet(tényleg világosítja az arcom színét a zöld szín miatt)de csak keveset.2 hete használom és sokkal szebb a bőrön ,nem húzódik és nem ég annyira.Tulajdonképpen van egy alapozó amit szeretek ez a Loreal true match de a legvilágosabb színe is kicsit sötét...ehelyett kesesgélek valamit..
2015. ápr. 20. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!