Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Találkoztatok már fiú kozmetik...

Találkoztatok már fiú kozmetikussal? :D

Figyelt kérdés

Én fiú létemre az szeretnék lenni.:D Nem vagyok se homo se metró normál heteroszexuális vagyok.Csak szeretném tudni h a mai világban már mi számít gáz munkának??:D Meg hát sok fiú szívesebben menne egy fiú kozmetikushoz mint egy lányhoz (ha mondjuk nagyon pattanásos pl ilyenkre gondolok)

Na tehát szeretném megtudni Fiúk és Lányok véleményét erről h Ők h állnának egy fiú kozmetikushoz.


2010. febr. 18. 21:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és Nemet és Kort írjatok létszíves.
2010. febr. 18. 21:36
 2/12 anonim ***** válasza:

Én ugyanúgy bizalommal fordulnék egy férfihoz mint egy nőhöz. Ha jól végzi a dolgát, akkor természetesen járnék fiú kozmetikushoz is.:)

18L

2010. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyszer a Friderikusz műsorban bemutattak egyet. Ha pedig te kozmetikus leszel, lányokat is fogsz kezelni, gyantázni?

A masszázshoz, meg a nyomkodáshoz nagyon finom kéz kell!

/ Egy kozmetikus /

2010. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
tök jó :) csak fazongyantát nem csináltatnék :D
2010. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én már láttam pasi műkörmöst is :) mondjuk külföldön... mint ahogy a férfi kozmetikusok is inkább külföldön jellemzők... itthon még nem találkoztam vele

De ha megnézel videókat láthatod h pl a profi sminkesek is nagyrészt pasik.

Szóval sztem nem gáz én szívesen mennék férfi kozmetikushoz persze csak ha jó! És hacsak nem viselkedsz olyna b.zisan mint a b.zi stylistok akkor senki enm fogja gondolni h b.zi vagy. Fiúk nemtom kihez mennek szívesen ha fiú lennék lehet h nem bírnám ha egy másik pasi nyomkodná a bőrömet...

De gondolj bele hogy el kell majd viselned az idegesítő csajos beszélgetéseket is! Mert a legtöbb nő dumálni jár oda :) Ilyen nagy fokú dózistól már kialakulhat látens homo/metroszexualitás :)


L/21

2010. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én ismerek egyet, bár ő stylist/fodrász/kozmetikus vagy hogy is van, ilyen mindenes a srác és nagyon jó. És meleg. De imádom, jobb mint bármelyik nő:)
2010. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én nekem elég finom kezem van ha nem voltam túl beképzelt most remélem elnéztek nekem:D És hogy őszinte legyek jobban beszéd témát találok lányokkal mint fiukkal:D Igen a gyantázást monták nekem a csajok h lehet megijednék egy-két nőtől de hát belefér:D Köszönöm az eddigi válaszokat.
2010. febr. 18. 22:28
 8/12 anonim ***** válasza:

Én még nem találkoztam, pedig jó lenne. Nő létemre ki nem állhatom a nőket, pasikkal jobban kijövök. Ha lenne a közelünkben férfi kozmetikus csak hozzá járnék. Nekem 8, hogy meleg vagy sem. :)

20/lány.

2010. febr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szia:)

én tudok egy fiúról, aki kozmetikusnak tanult:)

személyesen nem ismerem, így nem tudom elhelyezkedett-e vele, de nem vették úgy, hogy úúúú fiúúú:D

haaaa úgy döntesz kozmetikus leszel, akkor szólj, leszek én akár a vizsgalanyod is:D

úgyhogy hajrááá:)

2010. febr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem mennék férfi kozmetikushoz. Bár leginkább azért, mert eléggé szőrös vagyok (hormonális oka van) és azt nem szívesen mutogatnám egy férfinak:S
2010. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!