Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet ilyen hajat csinálni?

Hogy lehet ilyen hajat csinálni?

Figyelt kérdés

[link]


Hogy lehet azt megcsinálni, hogy így nézzen ki a hajam? Zselét, waxot, hajhabot vagy mit használnak hozzá? Mikor vizes a hajam, akkor úgy nagyjából be tudom lőni ilyenre, de ha szárítom, akkor utána már nem marad meg ilyenre. Arra is kíváncsi lennék, hogy mennyire fontos egy modernebb hajszárító megléte(szűkítő fej, hideglevegő funkció, stb...), illetve fontos-e az, hogy sima fésűvel formázom a hajam vagy körkefével vagy mással?


Válaszotokat előre is köszönöm!



2015. ápr. 6. 16:46
 1/4 anonim válasza:
Hát szerintem először is alul rövidebb fent hosszabb (jóval), plusz zselé és hajlakk Szerintem:)
2015. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy mikor vizes a hajam bezselézem, beszárítom és utána hajlakk?
2015. ápr. 6. 23:54
 3/4 anonim válasza:
Én nem vagyok vmi szakértő vagy fodrász de én szárazon csinálnám mindkettőt;) Vagy próbáld ki, kísérletezz!! ja 1-es voltam
2015. ápr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vizes hajra raksz hajhabot/zselét és utána beszárítod(közbe fésülöd) abba az irányba amerre akarod(jó ha van a szűkítő mert simán összevissza fogja fújni) utána raksz rá waxot és hajlakk ha nem marad a helyén.Remélem sikerül!:)
2015. ápr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!