Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen hajam van (Kép lent)...

KrnFx kérdése:

Ilyen hajam van (Kép lent) Oldalt és hátul nullással szoktam körbe nyiratni, de hamar megnől. Magamnak szeretném csináli, vagy valamelyik haverom csinálná meg nekem, hogy ne járjak minden héten fodrászhoz. Mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Kép: [link]


A tetejét ugye nem ronhtatjuk el vele? Elvan rendesen választva. Válaszokat előre is köszönöm! Ha hülyeséget kérdeztem bocsi.:)



2015. ápr. 7. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Mire kell odafigyelni? Hogy a haverod ne trollkodjon, és ne nyírjon bele poénból nullással a tetejébe. :D :D

De am szerintem simán meg lehet oldalni ismerőssel. Próbáljátok ki, ha nem jön be akkor pedig fodrász.

2015. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb szerintem, ha a haverod csinálja meg. Simán elfésüli a tetejét (elválasztja), és körbenyírja neked géppel, amilyenre akarod. Ennyi :D Ha nem troll, nem nyír bele a tetejébe, oldalt/hátul meg nem nagyon lehet a nullással elrontani :D
2015. ápr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy darabig lehet otthon is csinálni, csak arra kell figyelni, hogy mindig ugyanaz a terület legyen nullással (vagy nagyon röviddel) nyírva.

Egy idő után a felső hosszabb lesz, mint kellene, akkor mindenképp érdemes fodrászhoz menni.

2015. ápr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!