Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet Nina Dobrevnek...

Hogy lehet Nina Dobrevnek olyan szép arca? Milyen krémet hasznal?

Figyelt kérdés
szeretned szep,pattanas nelkuli arcot...rengeteget tisztitom es megis pattanasos vagyok...szeretned pattanas nelkuli gyonyoru arcot,milyen kremmel erhetem el?
2015. ápr. 7. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg.
2015. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki az, de a szép bőr nagyrészt genetikán múlik, aztán egészséges életmód, megfelelő szerek használata. A pattanásoknak oka van, amit ki kell deríteni, meg kell szüntetni. Ha tini vagy akkor meg majd elmúlik. Élj egészségesen. Használj bio szereket, ne vegyi anyagokkal teli kencéket.
2015. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem csak a krémektől lesz szép tiszta az arc.

Pont Nináról olvastam annó egy cikket, hogy nagyon ügyel arra, hogy szép legyen a bőre. Kerestem neked, de pont nem találom :/

Az mindenesetre tuti, hogy nagyon fontos pl. a sok folyadékbevitel-víz!, TERMÉSZETES kozmetikumok használata, sport, megfelelő vitaminbevitel.

2015. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
A titok a photoshopban és a profi sminkesekben rejlik.
2015. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nikol2323 ***** válasza:

Svédcseppel töröld át minden este az arcod,ez gyógynövényes van olyan ami alkoholos és olyan ami nem,az alkoholos fertőtlenít is, nekem ez bevált de csak úgy jó ha rendszeresen használod.

Véleményem szerint kerüld el a minden féle clean&clear-t és társait.

Svédcseppet tudsz venni patikába és drogériában is az ára 1000-1200Ft ez úgy kb 500ml.

Figyelj még a folyadék bevitelre,szénsavmentes ásványvíz és natúr zöld tea is nagyon jó hatással van a szervezetre így a bőrödre is.:)

2015. ápr. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!