Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell használni az otthoni...

Hogy kell használni az otthoni lézerezs/IPL szőrtelenítő gépeket?

Figyelt kérdés
Gondolkozom rajta, hogy be kéne szereznem egyet. Világos bőröm van, sötét szőröm, úgy tudom erre a típusra jó. De hogy kell használni? Sima lábon kell, vagy pár napos borostásan? Lehet két kezelés közben szőrteleníteni valahogy, vagy hagyni kell?

2015. ápr. 8. 01:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Jár hozzá kézikönyv, abban le van írva minden :)
2015. ápr. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lekell borotválni,krémeket nem szabad hasznalni meg gyantákat,meg epilátort se mert azok ugye a gyökeret vagy teljesen vagy részben eltörik.Frissen borotvált testrészen kell alkalmazni,nem szabad,hogy a testrész belegyen kenve,hanem tiszta,száraz kell legyen,semmid sem lehet szőrtelenités közben nedves.A szerszám az ugye akkor villanóképes ha 90fokban tartod a felületre,ha ezt eléred akkor zölddel világit,megnyomod és fényt bocsájt ki az adott felületre,és akkor igy haladsz fel a lábadon vagy épp ahol,lépésenként.Ugye a kezelés előtt bekapcsolod a gépet,kiválasztod hanyas szint kell te 4-5 vagy(bőrszin és szőrszin kombin

ciója alapjan) és akkor ezt még kifelejtettem.Mondjuk ,hogy mikorta kell megismételni a kezelést készülék függő pl philips lumeam van nekem ott 2 hetente kell,közbe lehet borotválkozni,de csak borotválkozni krémet se szabad.És akkor ugye 3 hónap mulva elvileg szőrtelen kéne,hogy legyél.Én személyesen tiszta jó véleménnyel vagyok a készülék iránt nagyon hatásos.Annyi,hogyha pl a kezeden vagy valahol világosabb a szőr pl sötét szőke ott akkor nem 6x kell elvégezni a kezelést azaz 3 hónap hanem mondjuk 10x,de ott is elvilég kikéne hulljon.

2015. ápr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes választ! Még nem tudom, hogy mikor tudok beruházni egy ilyen készülékre, de gondoltam utánanézek, hogy mégis hogy kell használni a szőrtelenítés miatt!

Még egy kérdés: kell ilyen "tartósító" kezeléseket tartani? Meg ha frissen borotvált területen kell használni, akkor ahogy nő a szőr ki is hullik, vagy ki se nő? Hogy van ez?

2015. ápr. 8. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!