Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » DEES otthoni IPL szőrtelenítő...

DEES otthoni IPL szőrtelenítő - valakinek van már tapasztalata a használatával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Olyanok véleményét szeretném kérni, akik használták a DEESS otthoni ipl gépet. Én most tervezek venni, de jó lenne tudni, hogy nem csak pénzkidobás-e.

Köszi előre is!


2015. márc. 2. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok hasonló kérdést láttam már,de megnyugtató választ sajnos még nem. Ha pozitív visszajelzések lennének én is vennék,mert a fél életem a szőrtelenítéssel megy el.
2015. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ilyen gépek mindig kisebb hatékonysággal dolgoznak mint a professzionális, több millió forintos berendezések. Azokon a leghatékonyabb akiknek sötét a szőrük és világos a bőrük, tehát nagy a kontraszt a kettő között.

Ha nagy felületeket kezelnél (láb, kar, hónalj, intim) akkor talán érdemes adni neki egy esélyt mert lehet hogy működik és az ára nagyjából 1 teljes szalonkezelésre futná és akár 8-12 alkalom is kellhet a végleges szőrtelenítéshez.


Az IPL technológia működik és az otthoni használatra gyártott gépek is ugyan azt a technológiát használják, csak épp kisebb intenzitással, hogy biztonságos legyen. Mint írtam, hatékonyságuk inkább a felhasználó adottságaitól függ.


Legtöbb esetben csak a szőrszálak ritkulását és elgyengülését eredményezik, de nem hoznak tartós szőrtelenséget hosszútávon. Mivel a gyenge IPL nem öli el egy alkalommal a szőrtüszőt, így annak van esélye a regenerálódásra és később újból megerősödhetnek.

2015. márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!