Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rossz hajfestéket adott az...

Rossz hajfestéket adott az eladó! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tubusos festéket kértem, sötétbarnát. Véletlenül feketét adott és mivel nincs magyar szöveg rajta így nem tudtam ellenőrizni. Barna helyett fekete lettem. Előtte világosbarna voltam. Eredeti hajszínem sötétbarna. Mit csináljak?

2015. ápr. 8. 19:51
 1/3 anonim válasza:
Nem biztos hogy rosszat adott,én is jártam már úgy,hogy a 2-es sötétbarna hajam feketének hatott, mindenki csodálkozott is hogy miért festettem be a hajam..De elkezdett kopni egy idő után.Korpásodás elleni samponnal mosd a hajad,az fakítja a festéket.Szerintem ne szivasd le.Kár lenne! Amúgy miért festetted be a hajad sötétbarnára,ha már amúgy is sötétbarna?
2015. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egyik fórumon azt írták h frissen festett hajra jó az ecet, mert az lemarja valamennyire... hát nem lettem barna tőle, inkább picit kopott fekete, de holnap megint megcsinálom
2015. ápr. 8. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:

A sötétbarna festék is feketének látszik. Mellesleg van egy száma, abból derül ki hogy milyen árnyalat, nem a szövegből. Ha magadnak festesz nem árt tisztába lenni a dolgokkal.

C-vitaminos pakolás elég jól koptatja a hajat egyébként. Vagy vegyél hajradírt.

2015. ápr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!