Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dr. Kelen Narancsbőr és stria...

Dr. Kelen Narancsbőr és stria elleni krém, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Csak pár apró striám van a belső combomon (a versenyszerű focitól hirtelen megnőtt az izom), és páran ajánlották, így vettem egy 150ml-es tubussal...

Ha használtátok már, akkor milyen hamar lett eredménye, hány nap után? Mennyire hatékony?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

17/L



2015. ápr. 8. 21:51
 1/1 anonim válasza:

Tudom, elég régi már a kérdés, de jelenleg én vagyok ebben a helyzetben. A combom hátsó részén, illetve mostanság kezd a combom belső részén, és a fenekemen is megjelenni par csik egyre erősebben. Másfél hónapja nem edzettem, csak eszek, de nem annyit, hogy ennyire hízzak. Aztán most vettem én is ezt a Dr.Kelen krémet, és érdekelne, hogy Neked működött e?!

17/F

2021. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!