Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Stria halványítására valami...

Stria halványítására valami bevált krém, olaj?

Figyelt kérdés
Ezekkel lehet halványítani egyáltalán? már haegy picit halványítana az is jó lenne:)
2014. jan. 23. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

drága de hatásos.

[link]

2014. jan. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Paprika és borostyánkivonatos krémet keress.
2014. jan. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

babe krémje + bioptron lámpa nagyon jó

a krém elég drága, nem tudom nekem beválik-e, de nekem nagyon jó

megláttam a striát vasárnap, 1 hetet lámpáztam+krém és észrevehetően halványodott

2014. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*neked
2014. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én próbálkoztam infra lámpával, gyógyszertári krémekkel de a forever lila kréme jött be a legjobban. Ha saccolnom kéne 20-30%-al szebbek lettek a striáim. Elég sokáig kétségbe voltam esve, mert ugyan a csípőmön is zavartak a csíkok, de a legjobban a mellemen :( Hirtelen nőtt meg és csíkos lett, évekig lapos voltam utána meg 3 hónap alatt jó kis didkóm lett, így egyszerre lettem boldog és szomorú mert ha ruhában vagyok csoda szép a cicim viszont amikor leveszem.... :( De ez a lila krém tényleg nagyon bejött, dobj egy üzit ha van kérdésed
2014. febr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!