Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajfesték manipulálhatja a...

A hajfesték manipulálhatja a haj eredeti színét?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy fekete hajjal születtem, aztán barna lettem ,ilyen közép sötét barna 1 és kb 7 éves korom között, aztán 8tól 10 éves koromig sötét barna lettem, majd elkezdtem festeni a hajam, és miután már nem festettem, azaz visszajött az eredeti hajszínem az már VILÁGOS barna lett, de ilyen nagyon világos barna. És azóta ilyen. Miért? A festék kiszedte az eredeti hajszínemet, vagy mitől lehet? Évekig festettem. Köszönöm!

2015. ápr. 10. 18:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Akkor kezdtem festeni amikor kamaszodtam, pl mikor először jött meg meg nőni kezdett a mellem. Nem lehet, hogy emiatt?
2015. ápr. 10. 18:24
 2/6 anonim ***** válasza:

De a festés már teljesen lenőtt azóta?

Egyébként simán lehet, hogy magától változik az évek során, nekem is nagyon sokféle színű volt végig gyerekkoromban.

2015. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. Igen, akkor már teljesen lenőtt, másfél évig nem volt festve.
2015. ápr. 10. 19:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem. A frissen növő hajad színén nem változtat semmilyen festék, csak azon, amire direktben rákened.

Az évek során viszont változik az ember hajszíne, ez természetes.

2015. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :) És azt lehet tudni, hogy ez mitől van?
2015. ápr. 11. 00:41
 6/6 anonim válasza:
Én teljen szőke hajjal születtem, szinte már ilyen aranyszînü féle volt, és most 14 éves vagyok (lány) és ahogy növök már pár éve azt veszem észre hogy fakóbb szînű lesz, és kezd befele sötétedni. Ja és ez nálam évszaktól is függ mert nyáron a nap hajlamos kiszedni a hajam színét ugymond, és akkor megint ugy kiszőkül, megvilágosodik a hajam. :)) érdekes
2015. ápr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!