Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúknak hajvilágosítási tippek?

Fiúknak hajvilágosítási tippek?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok, sötétbarna hajjal. Szeretnék kicsit világosabb hajat, kb szőkésbarnát vagy világos(abb) barnát, de NEM FESTÉKKEL. Az lenő, látszik, plusz elég b_zis. Nem akarom, hogy annyira feltűnő legyen, hogy mindenki észrevegye. Csak világosabb színt szeretnék kicsit. Olvastam a 2 ek méz + 1 citrom leve + 2 ek víz pakolást, de kommentek alapján nem ér valami sokat (világosítás szempontjából).

2015. ápr. 11. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de én arra szavazok, hogy maradjon sötétbarna. amúgy azt amit írtál én is próbáltam és 3 használat után is semmi.
2015. ápr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Az első fényképet ajánlom a figyelmedbe, melírozott a haja a fickónak és szerintem nagyon jól néz ki.

Világosítani a hajat nem lehet máshogy, csak olyan anyaggal, ami lebontja a hajban levő pigmenteket. Ez vagy vegyszerrel történhet, vagy valami olyan úgymond természetes anyaggal, ami szintén hasonlót művel, csak jóval gyengébb eredménnyel. A lenövés ezeknél is látszana, mert ami új haj kinő, más lesz, mint a kezelt rész. Ezért ajánlanám inkább a melírt. Lehet azt gusztusosan, igényesen is megcsinálni.

2015. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ennek a srácnak jól áll, de mivel nekem elég sok forgóm van, vágás után 1-2 hétig tudom rendesen zselézni, utána már katasztrófa.
2015. ápr. 15. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:

A DM-be lehet venni 800-1000 Ft-ért szőkítő spray-t. Srác vagyok én is azt használom.... sokaknak kiszárad törik tőle a haja de nekem jó textúrát ad a hajamnak és imádom. És nekem is sok forgó van a fejemen.... a használat után rendesen meg lehet csinálni a hajat és nem áll össze vissza... 5-6 alkalom után már nagyon szőke lesz a haj tőle... ha világosítani akarod 2-3 alkalom elég de majd meglátod...Próbáld ki hátha bejön.... vegyi anyag meg minden, de jó. ráfújod a hajadra és hajszárítóval megszárítod és máris világosabb a haj. Heti 1szer használd és az egész hajad a tövétől a végéig jól itasd át a szerrel mert akkor világosít jól és rendesen szárítsd meg. Rem segítettem


Ilyen a spray: [link]

2015. jún. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ilyen sprayt egy DM-ben sem találtam és azt mondták, hogy már nincs forgalomban.
2015. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!