Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 évesen intim gyanta kozmeti...

15 évesen intim gyanta kozmetikusnál! Nagyon ciki? Inkább csináljam otthon?

Figyelt kérdés

az a baj, hogy a borotva nagyon rossz... már másnap borostás lesz, kipattogzik, begyuillad, és olyan egy 1 hétig. pedig már próbáltam sok mindent rá! (hintőpor, testápoló, neogranormon, bepanthen, aoe vera gél, after shave) mégsem múlt el! borotvát is már rengetegfélét kipróbáltam (féri, női, eldobhatós, jobb minőségűbb, elektromos)

ezért gondoltam a gyantára. azt olvastam, hogy az első alkalommal még mindenképp kozminál csináltassam, mert ilyenkor még nem nagyon tudja az ember, hogyan is kéne csinálni, és nehogy baleset legyen belőle. csak nem tudom, mennyire néznének meg egy 15 éves lányt ott...



2015. ápr. 4. 13:23
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírási hibákért!
2015. ápr. 4. 13:25
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha száliránynak borotválod, akkor nem fog kipattogni, igaz nem is lesz sima. De legalább nem fáj.
2015. ápr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de muszáj hogy sima legyen. már sokféleképpen próbáltam
2015. ápr. 4. 13:32
 4/9 A kérdező kommentje:
ja és még mielőtt valaki kérdezné: azért kéne, hogy sima legyen, mert majd szeretnék járni úszni és nyáron sem akarom, hogy látszódjanak a fekete pöttyök.
2015. ápr. 4. 13:33
 5/9 A kérdező kommentje:
amúgy nagyon erős, fekete odalent :S amíg nem borotváltam, nem volt ilyen!
2015. ápr. 4. 13:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha van pénzed kozmetikusra, akkor csináltasd ott. Nyilván egyszerűbb, mint otthon csinálni.

Nem hiszem, hogy egy kozmetikus lebeszélne róla vagy furán nézne emiatt.

De szerintem attól, hogy először kozmetikusnál csináltatod még fog jobban menni az otthoni gyantázás. Azt gyakorolni kell.

2015. ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igazad van, de akkor legalább látom hogyan tépi le.
2015. ápr. 4. 15:11
 8/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem ciki ! Én fiatalabban voltam és nagyon kedvesek voltak nem nevetnek ki :)
2015. ápr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:))
2015. ápr. 6. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!