Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha elmegyek bőrgyógyászhoz az...

Ha elmegyek bőrgyógyászhoz az arcommal a ronda pattanásaim miatt, tudnak valami tényleg nagyon hatásos beavatkozást csinálni?

Figyelt kérdés

Pl valami lézeres mûtét, vagy akármilyen csak teljesen és végleg leszámoljon ezekkel a r.hadék ragyáimmal mert már nagyon elegem van az arcomból tükörbe is alig merek nézni. Árat légyszi írjatok

16/f



2015. ápr. 12. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem először problémamegoldó készítményt ésvagy gyógyszert fog adni. a lézerezés nem tudom, mennyi, mert orvosonként változó, de elég drága lehet.
2015. ápr. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Isotretinoin kapszulák hatásosak. Én 40 mg-ot szedek, így 6 hétre 11-12000 Ft. Legalább fél-1 évig szedni kell.Szóval nem olcsó, de az egyetlen, ami használt.
2015. ápr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!