Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pécs közelében lévő, olcsó...

Pécs közelében lévő, olcsó hajhosszabbító szalonok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már nagyon régóta szeretnék magamnak hosszabb hajat(most hátközépig ér, derékig szeretném) és most lett annyi bátorságom, hogy beszéljek is erről anyuval. Azt mondta, hogy ő benne van dologba. Pénzt azt nem kérdeztem, de természetesen az EGÉSZET én állnám. Saját zsebből.

Szóval tudnátok nekem írni és/vagy linkelni Pécsen (vagy nagyon a közelében) lévő hajhosszabbító szalonokat?

Amit tudni kell (szerintem): Iszonyat sok hajam van, valamelyik hajszálam vékony, valamelyik vastag. Lépcsőzetesen van vágva. EREDETI szőke, de valahol sötétebb, valahol teljesen szívott színű. Hátközépig ér.

Varratni szeretném a tincseket. Ha van rá lehetőség, akkor hozottat, de az se baj ha nincs.

És nem. Nem fog ennél hosszabbra nőni már a hajam...

Előre köszönöm mindenkinek!

14/l



2015. ápr. 12. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:

olcsó hajhosszabbítás nincs, ez egy nagyon drága mulatság, főleg ha sok hajad van. nem akarom tudni, honnan lenne neked 14 évesen erre pénzed saját zsebből.

ja és még gyerek vagy, hogy az istenbe ne nőne még a hajad. ne rázd már a rongyot ennyire, nem vagy még olyan felnőtt mint hiszed.

2015. ápr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kiskorom óta gyűjtöm a pénzemet. A medencéket is én vettem(30 000 volt). Egyébként meg olvasgattam, és nem olyan hű de drága ez, hogy ne bírnám kifizetni. Vagy 150 000 fölött van? Mert akkor lehetséges, hogy nem lesz elég rá...

Visszatérve, olvasgattam. Pécsen egyet találtam, de ott ár nem volt kiírva. Budapesti volt szinte az összes, és ha Bp-n 100ft/tincs felrakás, akkor itt se lehet drágább. Főleg a manikűrből indulok ki...

2015. ápr. 12. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!