Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan javítsak a hajamon?...

Hogyan javítsak a hajamon? Nagyon nagy szüksége lenne rá. (Vagy valami fórum? )

Figyelt kérdés

Nagyon rossz állagú, száraz a hajam, és nagyon csúnya a formája, de ahhoz, hogy le lehessen vágni, ki lehessen javítani, sokat kéne nőnie.

Hallottam a ricinus olajról. Nem használtam még rendszeresen, csak 1x-2x, de nekem nem csinált semmit, pedig sokan ódákat zengtek róla.

Egy időben csináltam, hogy olívaolajat tettem a hajamra mosás előtt, de azzal sem volt valami jó tapasztalatom, ráadásul mindig úgy éreztem, hogy egy csomó haj kijön, miközben felkenem.


Azt tudom, hogy a fejre nem jó kenni, mert eltömíti a pórusokat.


Valami természetes és olcsó megoldás érdekelne, nem szeretnék ilyen-olyan samponokat venni, mert nekem kb. egyik sem váét még be, meg mindenkinek máshogy jön be.


Vagy esetleg valami ilyesmivel foglalkozó, aktív (!) fórum is érdekelne, csak ne találtam. :P



2015. márc. 21. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A ricinus nem fogja a száraz hajad élettel telivé tenni, honnan szedted ezt a hülyeséget?
2015. márc. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1x-2x használat után te komolyan csodákat vársz? Menj el fodrászhoz Ő ért ehhez ért tud tanácsokat adni...
2015. márc. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

először is.

szedj rá vitamint mert az belülről segíti az egészségét.

másodszor pedig nekem a balzsam használt (olyan hajam volt mint neked) csodákat művelt a hajammal gyorsabban nő selymesen puha lett és fényesen csillogó

a minőségi sampon pedig elengedhetetlen a jó hajszerkezethez.

azzal is segíthetsz az egészségén ha nem szárítod szárítóval mert nem roncsolja a hajszálakat.sok hajpakolás és 2-3 hónap elteltével (vagy még lehet kevesebb is) láthatod majd az eredményt

2015. márc. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!