Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyanra fog visszanöni a haj...

Olyanra fog visszanöni a haj amien volt?

Figyelt kérdés
Mindig is nagy hajam volt ,felre is tudtam fesulni az ofinam is jo nagy volt ,de most levagattam nagyon aprora es az ofinam is eltunt.Nagyon nem illik nekem ez a kis haj...magamra se ismerek.Ugyanolyanra fog visszanoni mint amien volt?az ofinam is?Remellem.Fiu vagyok :) .

2015. ápr. 12. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ofina..? Az mi?
2015. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az elolre logo haj az az ofina.
2015. ápr. 12. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt frufrunak hivjak.


Amugy eletedben most jartal eloszor fodrasznal?

2015. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Niko, visszanő a hajad. Én is pont ezért járok havonta fodrászhoz mert mindig visszanő és a vége töredezik. De én lány vagyok.
2015. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
En ofina-neven ismerem. Mifelnenk igy hivjak.Ember....irtam hogy nagyon aprora nyirattam most.En mindig csak kicsit szoktam leszedetni belolle hogy ne alljon osszevissza,de azer tudjam felre fesulni vagy felallitani.Valaszolna mar a kerdesre valaki????!
2015. ápr. 12. 18:57
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom 3. valaszolo.De azt tudom hogy vissza fog noni.Arra vagyok kivancsi hogy ugyan ojan lesz,mint volt?
2015. ápr. 12. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz??? Szeretnelek teged megajandekozni egy helyesirasi szotarral karacsony alkalmabol...kuldhetem???
2015. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ugy no vissza ahogy le van vágva, ugyanilyen lesz csak 5-10-15 cm hosszabban. nem úgy amilyen volt elözőleg

a haj nem memóriaülés

4 vagyok

2015. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!