Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túlszedett szemöldöknek úgy 3...

Túlszedett szemöldöknek úgy 3 hét alatt van esélye visszanőni?

Figyelt kérdés

Tudom, teljesen nem fog, de formálódhat annyi idő alatt? Kozmetikus túlságosan kiszedte és most eltűnt a tekintetem....elöl is túl nagy hézag van a 2 szemöldök közt és a vége is túl vékony. Nagyon csúnya.


Vitaminokkal megpróbálom serkenteni a folyamatot, illetve ricinus olajat is veszek majd, de félek hogy nem lesz elég az idő hogy emberi tekintetem legyen.


Tapasztalat? Kb mekkorára nőhet meg vajon ennyi idő alatt, hiszen a hajhagymákkal együtt tépte ki őket :S



2014. okt. 11. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt visszanő. Ricinust meg ne kenj rá, mert 1: a szőrnövesztő hatása még mindig téves, 2: ha elkenődik, ragyákat okoz.
2014. okt. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért a vitaminokkal óvatosan, mert azt is túl lehet adagolni! 3 hét alatt vissza fog nőni szerintem, bár ez egyénfüggő. Ha a körmöd/hajad/szőröd gyorsan nő, akkor valószínűleg hamar visszanő. Addigis vitaminok és ricinus olaj helyett például próbálj igazítani rajta egy szemöldökceruzával finoman, Persze mértékkel.
2014. okt. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egy hét alatt? Háát...sajnos nem hiszem...Tudtommal hetente 0,16 mm-t nő a szemöldök, ami szerintem még épphogy csak ahhoz elég, hogy kibukjon a bőr alól a szemöldök..nemhogy hosszabb legyen...:s Ezért is aggódom annyira.


Téves? Kár...akkor marad a belső vitaminozás

2014. okt. 11. 17:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze, tudom. Mindent csak mértékkel. Biotin kapszulát fogok szedni, vassal.
2014. okt. 11. 17:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azért fog visszanőni egy hét alatt, mert a szőrszálak nem egy fázisban nőnek, így ami kinn volt, azt a kozmetikus kitépte, de attól még a bőrfelszín alatt ott vannak a nyugvó szálak, amik néhány nap alatt kinőnek.
2014. okt. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja értem az indoklást. Köszönöm, ez megnyugtatóbb...remélem sikerül időben visszajöveszteni.
2014. okt. 11. 18:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Visszanől olyan 2 hét kb.Bár nem lesz nagy szálú még.
2014. okt. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy legyen utolsó! :) Szurkoljatok :S :)
2014. okt. 12. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!