Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől hullik és még mindig hajam?

Mitől hullik és még mindig hajam?

Figyelt kérdés

rengeteg hajam volt most már csak a fele van meg. tavaly a mandulám miatt hullott nagyon 5 hónapja vették ki és utána lassan lassan abba maradt a hajhullás. majd február végén ammónia mentes festékkel befestettem és azóta megint hullik. nem drasztikusan de hullik. mit tehetnék? vágattam már belőle, szedek vitamint, teszek rá házi pakolásokat stb egyszerűen el vagyok keseredve és nem tudom mi tévő legyek. tapasztalatok?


Köszönöm a segítő válaszokat!


2015. ápr. 12. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Bánfi hajszeszt probald ki.nekem sokat segitett es gyorsabban is nott a hajam. Krem manian olvass velemenyeket,de irhatsz nekem is privatot,ha erdekel en hogy alkalmaztam
2015. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet megspórolnál pár kört, ha elmennél egy vérvételre. Én a stressznek és a hajfestéknek tudtam be először, aztán kiderült, vashiányos vérszegény vagyok. Ja, és én is szedtem vitamint, olyat amiben vas is volt, de nekem már bőven nem volt elég...
2015. ápr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok... Szóval nem ijesztgetni akarlak, meg mindenféle betegséget beléd beszélni, csak azt mondom, egyszerű elmenni egy vérvételre, ahol nagyon sok mindenre fény derül :)
2015. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen-igen :) megyek majd! köszönöm!
2015. ápr. 18. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!