Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől kopik nagyon gyorsan a...

Mitől kopik nagyon gyorsan a hajfesték?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a problémám, hogy akármilyen hajfestékkel próbálkozom (syoss, palette, fodrászkellékesben vásárolt, nem tudom már milyen márkájú, meg az euro marketeset is kipróbáltam kínomban) 2-3 mosás után szinte alig marad meg a színük. Az alap hajszínem barna, próbáltam rajta vöröset is, padlizsánt is, egyik szín se maradt meg a hajamon, pedig festett hajra való sampont és balzsamot is használtam, sőt nem is vasaltam a hajam. Egy héten kb 2 alkalommal mostam hajat, szóval mondhatni 1,5 hétig tartott a festés.

Szerintetek mi lehet az oka? Tudtok ajánlani valami megoldást? Még arra gondoltam, hogy kipróbálom a lush henna festékét, de azért az elég drága ahhoz, hogy 3 mosás után eltűnjön.

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2015. ápr. 15. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha hennázni akarsz, akkor inkább a khadi-t válaszd, az olcsó és nagyon jó minőség. Lehet, hogy a henna tovább tartana a hajadon, mert úgy tűnik, hogy a vegyi festéket egyszerűen ledobja.
2015. ápr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

úgy látszik, ilyen a hajad. nekem is kopik a festék, festés után egy-két hétig színes a víz hajmosáskor, de utána megmarad egy világosabb, alap szín, az benne marad.

próbáld ki a hennát, hátha, ebben nem vagyok jártas. : D

2015. ápr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A vörös mindig jobban kopik a többi színnél, lehet hogy sötétebb vöröset próbáltál és kevés volt benne az oxi.

Ha hennázni akarsz akkor most várnod kell úgy tudom elég sokat.

2015. ápr. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!