Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire viselné meg a hajamat...

Mennyire viselné meg a hajamat, ha mélybarnából világosabb vörösre festetném?

Figyelt kérdés

[link]

ilyen most a a hajam


[link]

és lehetőleg ezt szeretném elérni

viszont csak akkor, ha nem fogja nagyon károsítani, mert akkor inkább maradjon barna



2015. ápr. 15. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én hajam is ilyen volt festés előtt, én is olyan vörösre festettem. Semmi baja nem lett, a festéktől igazából jobb is lett a szerkezete, bár az én hajam fodrász festi. Havonta kell sajnos járnom, mert ez a szín borzasztóan kopik, több, mint 2 éve festetem erre a színre, és még semmi baja a hajamnak.
2015. ápr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sötétbarna hajat először le kell szívatni, hogy ilyen vörös egyáltalán befogja. A leszívatás pedig kiszárítja a hajat. Ha gyengébb, vékony szálú hajad van akkor teljesen tönkre is teheti, letöredezik. Ha erős a hajad akkor jobban bírja.

És ha te vagy az első képen akkor előre szólok hogy nagyon nem állna jól a vörös, egyáltalán nem vagy vörös típus.

2015. ápr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam, hogy le kell szívatni, főleg emiatt is félek tőle. Amúgy a hajam elég jó minőségű, lassan fenék alá ér, szóval nem hajlamod töredezni... Viszont nagyon sok festett hajú lányon látom, hogy száraz, sprőd a haja, ami akkor is levon az esztétikából, ha egyébként szép a szín.


Kicsit unom már a barnát, régen szőke melírral próbálkoztam, de így visszanézve az akkori képeket, az szörnyű volt... viszont a vörös lenne az egyetlen szín, ami még el tudnék képzelni. A szőkét soha többé, szép festett feketét még soha nem láttam. Szerintem nem állna nekem olyan rosszul a vörös, nyilván látszódna, hogy festett, mert nem olyan fehér a bőröm, de a zöld szememhez szerintem illene, és az anyajegyeimhez is.

De ez szubjektív vélemény persze.

2015. ápr. 15. 23:30
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy első válaszoló, a fodrász keveri ki neked a festéket vagy milyen terméket használsz?
2015. ápr. 15. 23:36
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Fodrász keveri, mert olyan árnyalatot vittem neki anno, amit dobozosban nem lehet kapni.
2015. ápr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a hajam és ilyesmire van festve, szívás nélkül, itthon. 9% kell hozzá, azzal azért szerintem nem árt vigyázni hosszútávon. Egy festés nem gáz, de később figyelni kell hogy tényleg csak a hajtövekre kerüljön, illetve amennyire lehet ki kell tolni az időt két festés között.
2015. ápr. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!