Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyszer használtam hajvasalót...

Egyszer használtam hajvasalót az baj?

Figyelt kérdés
Kedden voltam fodrásznál és nagyon meg lettem elégedve az eredménnyel (ő is rávasalt egy pöppet). Én évek óta nem vasaltam a hajamat, de ma krízis helyzet állt elő és muszáj volt a hajvasaló után nyúlnom.... Ugye ennyi nem tesz kárt a frissen rendbe tett hajammal??? (Csak egy picit vasaltam rá a végére)

2015. ápr. 16. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
azért ennyi nem talán havi pár alkalom belefér ha ilyen olyan alkalomra szeretnél egyenes hajat. csak utána ápold rendesen a végeit..ha valaki heti 3x mos hajat és magas hőfokon szárítja az is tesz a hajban ennyi kárt..sőt
2015. ápr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én fiú vagyok. Hosszú hajam volt kb 6 évig, minden nap mostam és vasaltam is és a lányok sokszor irígyelték, hogy nem volt eltöredezve meg semmi baja nem volt. Pesig évente csak egszer-kétszer vágattam belőle. :D
2015. ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!