Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, mit tapasztaltatok a...

Lányok, mit tapasztaltatok a ricinusolajjal és a szódabikarbónás hajápolással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

14 éves leszek, és szenvedek a hajzsírosodással. Már több éve kínlódok vele, nagyon sokféle sampont kipróbáltam, de egyik sem segített, a hajam 2 nap alatt zsíros lesz. Ha vasárnap megmosom, keddre már eléggé zsíros, a szerdáról nem is beszélve, ezért vasárnap este, és szerda este szoktam hajat mosni. Mostanában a tojás samponnal mostam hajat, de ez sem segített semmit. Most ki szeretném próbálni a szódabikarbónás hajmosást, mert sok mindenkinek segített, és hátha nekem is fog. Barátnőm már 2x mosott vele hajat, és neki nagyon korpás volt a haja, de ez teljesen megszűnt, és a zsírosodás is csökkent. Ő is vasárnap és szerdán mossa a haját, most szódabikarbónás vízzel. Nem mondom azt, hogy szerdára már egyáltalán nem zsíros a haja, de nagyon sokat segített neki.

Ti mit tapasztaltatok? Mit lehetne bele tenni, hogy ne legyen kellemetlen illata? Vagy alapból nincs is az?

Károsította a hajat?


A másik ami érdekelne az a ricinus olaj. Még ezt sem próbáltam, de kiszeretném.

Akik már próbálták mit tapasztaltak? Károsította a hajat, vagy segített? Hogy használtátok?

Előre is köszi:)


2015. ápr. 16. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

A ricinusról már nagyon sok kérdés született, használd már kicsit a keresőt.

Egyébként nem, nem fog jobban nőni tőle a hajad, majd szépen tönkreteszi a fejbőröd, és hullani fog a hajad.

2015. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért fog? Jó...nekem kellett egy kérdés amit én akartam ki írni:):)
2015. ápr. 16. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

A szódabikarbóna van akinél hatásos, de csodát ne várj, nem is mindenkinek jó. Majd kiderül ha kipróbálod.

A ricinust pedig semmiképp, a hajad még zsírosabb lenne, és hajhullást okoz. A hajnövesztő hatása pedig tévhit. A hajnövekedés a genetikán múlik.

2015. ápr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!