Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túlzás lenne mézzel hajat...

Túlzás lenne mézzel hajat mosni? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés

Ugye a méz kilója 1500 ft körül van, ez kb egy liter.

Egy átlagos tusfürdő kb 300 ml és 6-700 forintba kerül.

tehát 1 liter 1800 forint.


Tehát a méz olcsóbb. Bár nem tudom mennyire tisztít, de hallottam olyat, aki mézzel és sóval fürdik.

Engem főleg azért érdekel, mert szürkevízes rendszert szeretnénk kiépíteni, és epreket, gyümölcsfákat öntöznénk a fürdővízzel, így számunkra fontos, hogy ne tartalmazzon műanyagport, vagy bármi egyebet.


Natúrkozmetikumokat használunk (neobio, alverde, stb) de nagyon drágák és így sem biztos, hogy teljesen bio.


2015. ápr. 17. 21:22
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]

Receptek például.


Szerintem ha ezekre ráállok, sokkal magasabb minőségű, és teljesen bőrbarát készítményekkel tudok fürdeni.

2015. ápr. 17. 21:23
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem tisztít, csak ragadni fogsz tőle, mint a fene.
2015. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
engem azért érdekelne, hogy jön ki a hajukból
2015. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pakolásba se használom, mert egyszer úgy összeragasztotta a hajam, hogy kb 3. hajmosáskor jött ki.. Te tudod.
2015. ápr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk én férfi vagyok és rövid a hajam, de már párszor kipróbáltam, és nem ragasztotta össze. A fürdővízben szépen kioldódik. Inkább a tisztító hatása a kérdéses.
2015. ápr. 17. 21:28
 6/6 anonim válasza:

F

Én mostanábban mézzel(pontosabban félig méz félig pedig langyos vizett össze keverek és azzal) szoktam hajatmosni és nekem is szépen kijönn a vizzel. De egyébként a fejbörnek meg van a maga tisztitó mechanizmusa ezért elvileg még erre se lenne szükség elég lenne csak max vizzel át öbliteni néha.

2019. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!