Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők, Lányok Szőr problémák az...

Nők, Lányok Szőr problémák az állon? Ti, hogy oldjátok meg ezt együtt élés során? Elmondtátok a párotoknak vagy titkoljátok?

Figyelt kérdés
Az államon elég erős szőrszálak vannak amiket naponta csípesszel szednem kell,hogy ne legyen észrevehető ha lealapozózom senki nem mondja meg,hogy szőr problémával küzdök. Viszont megismerkedtem valakivel elég komoly a dolog köztünk, már az összeköltözést tervezi, hogy titkoljam el előle minden reggel ezt a szőr procedurát ha nála fogok lakni, mert oké eddig nem vette észre ha egy-egy napot együtt töltöttünk,de így nehéz lesz titkolni mit csináljak? 22/L
2015. ápr. 18. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ki szokott jönni 4-5 szál, ami erősebb. Nem csinálok belőle ügyet, a férjem tudja, hogy van egy ilyen defektem, ez van. Szerintem ez nem akkora probléma.
2015. ápr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eltitkolni nem nehéz, mivel pár szőrszálat kiszedni vagy 10 mp. Meg gondolom nem méteres szőrök vannak rajtad, szóval észre sem veszi ha nem mondod. Te tudod hogy elmondod vagy sem, nem nagy dolog. Mindenkin nőnek szőrök.
2015. ápr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!