Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet az, hogy soha...

Hogy lehet az, hogy soha egyetlen nő sem vett észre eddig életem során, viszont a fél délutánt együtt töltöttem egy kedves, szép lánnyal, és mindenki irigylően megnézett/lenézett bennünket?

Figyelt kérdés
Látnotok kellett volna a nők tekintetét, villámokat szórtak a szemükkel. Amikor ránéztem valamelyikre, feltűnően, nagyképűen, irigylően, fintorogva elfordították a fejüket. Mi meg kettesben jókat nevettünk magunkban. Csak egy délután volt, de vagy két tucatnyi hasonló nőt tapasztaltunk és röhögtünk ki. A hasonló kaliberű nőknek egyébként eddig soha nem tűntem fel, mert külsőre semmi vonzó nincs rajtam. Érdekes módon együtt sétálgatva egy csinos lánnyal azonnal megvetően, irigykedve néztek. Majdhogynem szinte ólomfalat építettek a rosszindulatú tekintetükkel a lány közé és közém. Na vajon érti ezt valaki?
2014. nov. 25. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem azt irigyelték hogy milyen k#rva jó pasi vagy, hanem vagy magát a kapcsolatot, vagy pedig káromkodtak egy jót magukban, hogy még egy olyannak is van párja mint te, de nekik nincs.
2014. nov. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Érdekes:) Bír téged a csaj;D
2014. nov. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
sok nő csak vágyakozik a boldogság iránt amit látott rajtatok ezért irigyek, de igazából nembaj egyék meg amit főztek, majd egyszer talán eljön az idő amikor a normális férfiakat is embefszámba veszik
2014. nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Valójában a grimaszaikat, a fintorgásaikat elemeztük ki a legjobban. Egyébként az egyik igen csinos kolléganőmmel kellett elmennünk vásárolni több helyre is, és ő maga vette észre (nekem fel sem tűnt), hogy miért néznek bennünket olyan furcsán a nők a bevásárlóközpontban.
2014. nov. 25. 21:10
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
A nők jobban megnézik a nőket, úgyhogy valószínű a melletted lépkedő szép csajra voltak irigyek, nem Rád! :D De azért tetszik, ahogy benézted! XD
2014. nov. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5: ... nekem is tetszik a szubjektivitásod, meg hogy minden önző szart belemagyarázol a fikázásom mérlegén billentve. Mi voltunk ott, mi tudjuk, hogy mi és hogyan történt. :* ;)
2014. nov. 25. 21:15
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem, nem magyarázok bele semmit. De miért tűnik nekem úgy, hog most magadat vágod pofán? :D Fél délutánra "megnyertél" egy jó nőt, akivel elmentél vásárolni, ennyi, tulajdonképpen ettől te még mindig egyedül vagy, és ugyanúgy nem néz rád senki. És még Te röhögöd ki a többit, akiknek semmit nem tudsz az életéről? Ez most akkor hogy van?
2014. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Problémázott valaki rajta, hogy egyedül vagyok, te nagyon idióta? Jó volt az önző, suttyó, rіngyó fajtátokon röhögni pár órán keresztül. Lehet sűrűbben bevetjük ezeket a közös vásárlásokat, és több időt töltünk majd együtt, talán még a pofátokba is röhögünk, te only fаszra való nímand!
2014. nov. 25. 21:28
 9/12 anonim ***** válasza:
majd ha ez a kedves, szép kolléganőd a pasijával fog érkezni egy-egy vásárlásra, akkor te fogsz grimaszolgatni meg fintorgó, irigy pofákat vágni. ez olyan, mint egy kölcsönzött ferrarival felvágni, hogy milyen gazdag vagy.
2014. nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
:D Hát nekem édes mindegy... ha neked az a vágyad, hogy a magam fajta (hogy is írtad??) ringyókat féltékennyé tedd, az azért arról árulkodik, hogy nagyon is érdekelnek! :D
2014. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!