Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon tönkre ment a hajam a...

K.Brigus kérdése:

Nagyon tönkre ment a hajam a keratinos hajegyenesítéstől. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Októberben csináltattam Brazil keratinos hajegyenesítést.Aznap volt szép,egészségesnek tűnő egyenes hajam.Aztán elkezdett töredezni.Elmentem egy másik fodrászhoz,szépen levágta a töredezett részt.Nem telt el egy hónap és megint ugyan úgy töredezett és azóta is.A gyönyörű hosszú,vastag hajamból egy egészségtelen,töredezett,száraz rövid vékony haj lett.Mit javasoltok?Milyen sampon,balzsam,olaj? Belülről milyen vitamin? Hairburst (bár nagyon drága) és BioTech USA Active Woman tablettákra gondoltam.Szerintetek?

2015. ápr. 19. 09:03
 1/4 OlivO válasza:
Nekem is tönkretette, 3 év alatt fokozatosan levágattam, addig vasaló, hővédő, hajvégápoló, mást nem tehetsz.
2015. ápr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen hővédőt használsz?
2015. ápr. 19. 09:19
 3/4 OlivO válasza:
Sokfélét használtam, Got2b lila jó volt, az új Angel nem ugyanettől a márkától. Ami nagyon bejött, az az Avon hővédője, abban nincs tömény alkohol, ami szárítana.
2015. ápr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

A vitaminok jónak tűnnek - én csak pár hete szedem a Biotechet, de már most sokkal gyorsabban nő a körmöm tőle (és találtam babahajakat is). Ez egyénfüggő, lehet nekem azért segít már ennyi is, mert alapból körülbelül nulla vitamint vittem be a szervezetembe. Szerintem a Hairburstöt csak akkor rendeld meg, ha a Biotech egy hónapig nem segít. (Mellesleg én szerettem a DM saját haj-köröm vitaminját is, és az csak 1000 forint.)


Nagyon dicsérik az Orofluido hajolajat (a többi Orofluido terméket nem annyira). Ezt pinkpandán vagy iparfümérián találsz. Én most az elrontott szőkítésem eredményére Kallos Algás sampont és Omega pakolást használok, mindkettő nagy kiszerelésű, összesen kb 2000 forint, 5 hónapja használom, és nekem nagyon sokat segített.


Jó még a DM Alverde férfisamponja is, 700 forint körül van, és nagyon szerettem.


Én heti kétszer mosok hajat, szerintem érdemes ezt is lecsökkenteni, mert a klóros víz sem tesz túl jót a hajadnak.

2015. ápr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!