Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett hajnál lenövés elrejtése?

Festett hajnál lenövés elrejtése?

Figyelt kérdés
5 éve festem szőkére a hajam, de meguntam, hogy már pár hét után is igénytelennek tűnik, mivel elkezd lenőni és látszik a világosbarna hajtövem. Már 3 hónapja nem volt festve és szeretnék továbbra is kitartani és visszakapni az erdeti hajszínemet, de nagyon zavar, hogy úgy néz ki, mintha nem törődnék vele. Van valami sampon, vagy más módszer, hog ne legyen olyan feltűnő a kontraszt a két szín között?

2015. ápr. 19. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem fested eredeti színedre a szőke részt?
2015. ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Esetleg a fodrászod segítségével kerestek olyan színű színezőt, ami megegyező a jelenleg szőkére festett színeddel, nem üt el és beszínezteted a hajad szőkére a lenövés helyén. :) Ez azért praktikus, mert takarja a lenövést, mindegy, hogy mekkora. Ha még 5 centi lenő, akkor azt is beszínezteted. :) A színezőktől nem kell félni, ez kopik a hajból, nem lenő, szóval közel nem olyan tartós, mint egy hajfesték. Épp ez a hátránya, hogy sajnos "sűrűn" kell színeztetni. De van akár 48 mosásos, asszem ez a leghosszabb ideig tartó, azt azért nem kell 2 hetente színeztetni. :)

2015. ápr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan festékkel vagy színezővel kell bekenni a szőkére festett részt, mint a lenövésed.
2015. ápr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :) Rájöttem, hogy továbbra is szeretnék szőke hajat, mivel ez áll a legjobban, ezért nem fogom barnára festeni. Holnap megyek a fodrászhoz, és egészen világos árnyalatúra szeretném, aztán meg majd csak a tövét festetem. Így nem kell majd azon aggódnom, hogy tönkretszem a gyakori festéssel.
2015. ápr. 23. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!