Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék hajszínt váltani,...

Triangle123 kérdése:

Szeretnék hajszínt váltani, viszont nem tudom, hogy megfelelő hajfestéket választottam-e?

Figyelt kérdés

tehát, legutóbb ezzel a festékkel festettem, viszont kicsit sötétebben fogta be, mint ami a dobozon látszik.

[link]


most pedig ezzel szeretném.

[link]


nem lesz belőle probléma? nem fog átütni a vörös? nem lesz "foltos"? vagy válasszak pár árnyalattal sötétebb barnát? esetleg maradjak a vörösnél?



2015. ápr. 20. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ezzel ráfestesz akkor valami sötét vörösesbarna lesz az eredmény valószínűleg. Nem tudom mi a célod... Ha barnát akarsz mint a második festék, akkor először le kell szívatni a vöröset.
2015. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha leszivatom, majd befestem, a szoke nem fogja gyorsan kidobni a barnat? Csak mert egy evfolyamtarsam vorosre festi a szoke hajat es folyamatosan vagy foltos, vagy olyan fako szine van 2 nappal miutan befestette, hogy meg nem mondanam milyen szinu festeket hasznalt
2015. ápr. 20. 21:06
 3/3 anonim ***** válasza:

A bolti festékek ilyen téren megbízhatatlanok. Mindig lutri, mi lesz a festés eredménye, eleve nem tudni, mennyire tér el a dobozon levő képtől - illetve azt sem tudni, az azon szereplő nő haja milyen volt, mielőtt befestették. (szerintem még bele is nyúlnak a képbe, úgyhogy tutira nem olyan élőben a csajok haja).

Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy vagy elmész egy hozzáértő fodrászhoz, aki tisztában van a színkeveréssel-színelmélettel és a technikai dolgokkal, vagy vállalod, hogy meglepetések érhetnek. Ha megint nem fog tetszeni a végeredmény, egy fodrásznak is sok munkájába (neked meg sok pénzedbe) kerülhet a javítás...

2015. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!