Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemöldökritkítás férfiaknak?

Szemöldökritkítás férfiaknak?

Figyelt kérdés

nagyon bozontos, gondozatlan a szemöldököm, hogyan vágjam, de inkább elsősorban ritkítsam, mert nagyon sűrű? a legfontosabb az legyen hogy ne nőjön még jobban, tehát valami hatásos, esetleg végleges megoldásra gondoltam, köszönöm!


[link]



2015. ápr. 20. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel a szemöldökkel... férfi vagy, nem kell hogy szedd a szemöldököd.
2015. ápr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jó de tényleg hülyén néz ki mert folyamatosan borotválkozok, rövid a hajam tehát min. az arcszőrzetem, a szemöldököm meg durván dzsumbuj. hogy lehetne? nem félcentis csíkszemöldököt akarok csak mondjuk a hosszát vagy fele ilyen ritkaságút avgy valami.
2015. ápr. 21. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Én hajnyíróval rövidebbre szoktam nyírni és kicsit szedek is belőle,hogy rendezettebb legyen.
2015. ápr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de a hajnyírótól nem nő gyorsabban a szőr?
2015. ápr. 23. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!