Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sziiasztok! Sos. A hajam...

*Lady* kérdése:

Sziiasztok! Sos. A hajam valami kritikán aluli. Annyira korpás hogy az utcára sem merek ki menni. Az utóbbi 3 hónappban szenvedek vele. Már mindent ki próbáltam és egyszerűen szörnyű. Mit tudnék vele kezdeni? Valami Tipp esetleg?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom csak shaumát használok de az utóbbi 3 hónappban annyira korpás lett a fejbőröm,hogy nem tudom mit csináljak vele...ki próbáltam a head&shoulderst is kb 3 hétig használtam de az eredmény egyenlő a nullával...Meg még más samponokat és balzsamokat is ki próbáltam de semmit nem segítettek...:/ A válaszokat előre is köszönöm. :)
2015. ápr. 24. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

kerdezd a hazi orvosod! hatha o tudja a valaszt.

amugy a samponokat ne valtogasd, annak remenyeben h egyik masik majd jo lesz, mert tobbet art mint hasznal

2015. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el borgyogyaszhoz, o majd segit, ahelyett, hogy itt kersz tanacsott (nem leszolas) :);):D
2015. ápr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

bőrgyógyász fog segíteni. addigis próbálj egy komolyabb sampont, az ilyen head & shoulders meg ilyenek halottnak a csók.


Szulfokoll kénsampon, Nizoral, T-gel

2015. ápr. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Perverz kérdés: milyen a korpa? Mint a reklámokban, ilyen porcukorszerű, vagy nagyobb darabok?
2015. ápr. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kicsivel nagyobb darabok mint a porcukor de engem akkor is nagyon irritál...köszönöm a segítséget! :)
2015. ápr. 25. 08:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát amit tehetsz, az az hogy ne használd mindig ugyanazt a sampont, kéthetente cserélgesd ami bevált. MINDIG szárítsd meg a fejbőrödet! Ez nagyon fontos. (különben megfázik és még korpásabb lesz) Ha az egész hajadat nem is, de tényleg a fejbőrödet mindig. Nekem inkább száraz nagyon a hajam, szóval csak ennyit tudtam segíteni, de azért remélem hasznos volt :)
2015. ápr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépe!:)
2015. ápr. 25. 12:27
 8/10 anonim ***** válasza:
amikor korpás volt a fejem elmentem bőrgyógyászhoz, aki felírt rá gyógyszert.
2015. ápr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sebiprox sampon - egy bőrgyógyász-lány :-)
2015. ápr. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
nekem hosszú, derékig érő, göndör, száraz hajam van, a létező összes korpásodás elleni sampont kipróbáltam, és a Kérastase volt az egyetlen, ami csodát tett, hónapok óta hibátlan a fejbőröm, viszont picit zsírosabb a hajam, gyakrabban kell mosni :) kicsit drága sampon, de nem véletlenül
2015. máj. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!