Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire egészségtelen a...

Mennyire egészségtelen a hajfestés?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, de utálom a hajszínem. Nyáron beszeretném festeni vörösre. Ömm... addigra 70%, hogy rövid, fiús hajam lesz, szóval kis felületet festenék be, ha ez számít. Barna hajam, gesztenyebarna szemem van, és szerintem ez is számít, mármint hogy nem túl sok árnyalattal lenne másabb. Szerintetek? Milyen hajfestéket ajánlanátok vagy akármit ezzel kapcsolatban?

2015. ápr. 25. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

13 éves korom óta festem én is a hajam, most vagyok 30, semmi baja a hajamnak tőle. Szóval nem lehet annyira káros.

Viszont a vörös nagyon keveseknek áll jól igazából, szóval kezdetben kimosható színezővel fesd (300 ft körül már kapsz színező samponokat Venita, Joanna márkájúak), mert a tartós festéktől kb lehetetlen megszabadulni ha nem tetszene. Általában a vörös haj azoknak áll jól akik kék-zöld szeműek, világos bőrűek.

2015. ápr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. ápr. 26. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon káros. Az utcánkba van egy pár nő, kb 40-50 közt lehetnek. De már csak bekötött fejjel mernek kimenni az utcára. Majdnem teljesen kihullt a hajuk a mértéktelen festéstől.
2015. máj. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semennyire,az anyàm 45 éve festi a hajàt,mégis egészséges a haja,én is festem màr 19 éve,és az enyémnek sincs semmi baja.Egyébként a bőrszin a lényeg,világos vörös hajhoz a világos bőr a jobb,de sötét vöröshöz sötétebb bőr passzol.
2015. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A haj minőségétől függ. Akinek vékonyszálú, finom haja van, annak nem ajánlatos festeni, mert tényleg hamar kihullik,, tönkremegy a haja. De akinek vastagszálú, sprőd a haja, az festheti büntetlenül.
2015. aug. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!