Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha valakinek sokszor befestik...

Ha valakinek sokszor befestik a haját az egészségtelen lessz neki? Milyen károkat okoz a hajában?

Figyelt kérdés
Ki fog hullani később a haja ha egy lánynak az egyik héten még vörös a másik héten vissza festik szőkére a haját majd később pár hónap múlva meg feketére?

2014. szept. 16. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Kinek hogy tűri a haja.

Nekem egy srác barátom volt ilyen elvetemült, hogy szinte hetente festette szőkére/feketére... Neki nem volt gondja vele, kicsit tört a vége, kicsit sem volt puha, selymes...

Én viszont ha már barnáról vörösre festem félig megkopaszodok... :C

2014. szept. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez valóban személyfüggő. Nekem pl. vékonyszálú a hajam, könnyedén eltörik a vége és olyan 10 hetente festetem (mindig ugyanolyanra egyébként) és nem hullik, alig törik, DE én rendszeresen ápolom, otthon készítek meleg olajos pakolást rá, nem vasalom, alig szárítom és természetes samponnal mosom.


Ismerek olyat is, akinek gyönyörű dús haja van és a sok festéstől kiszálkásodott a vége, megfakult a fénye és le kellett vágatnia.


Persze az sem mindegy, ki festi a hajad, egy jó fodrász, jó minőségű festékkel, vagy te magadnak valami drogériás sz*rral. Ugyanúgy, ahogy a megfelelő ápolás is kötelező lenne, főleg festett, igénybevett haj esetén. Ha ezek elmaradnak, a dús és eredetileg egészséges haj is meggyengül idővel.

2014. szept. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
15 éve festem és szőkítem a hajam, de eddig semmi baja nincs.
2014. szept. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!