Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor érdemes levágatni a...

Mikor érdemes levágatni a hosszú hajam rövidre?

Figyelt kérdés

Én most 24 éves vagyok és 1 éve van komoly kapcsolatom. Nemsokára eljegyzésünk lesz. Hallottam, hogy a nők közül idősebb korukban sokan levágatják előbb-utóbb a hosszú hajukat valami jó rövid, fiús fazonra. Valaki egy bizonyos kor felett, valaki szülés előtt vagy után és valaki már akkor, amikor komoly kapcsolata lesz. Nekem, ezzel kapcsolatban eddig mindenki mást mondott.

Pl. a barátnőm már akkor levágatta, amikor 2 éve komoly kapcsolatban élt a párjával. Az unokatesóm csak az esküvője után vágatta le. A nővérem pedig szülés előtt.

Én, nagyon szeretnék végre rövid hajat, de nem tudom, hogy mikor tudom a legjobban időzíteni a vágást. Szerintetek mikor lenne praktikus?

Esetleg valakinek véleménye/ötlete erről?



2015. ápr. 25. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Akkor érdemes amikor te akarsz rövid hajat. Nem értelek, ha rövid hajat akarsz akkor eddig miért nem vágattad le? Ez nem mások döntése, csak a tiéd. Én sose vágatnám le, 30 vagyok, szerintem egy nő hosszú hajjal szép. Nem akkor ha úgy néz ki mint egy férfi.
2015. ápr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

+1.

Én fiús hajú lányra képtelen vagyok ránézni is.

Nem bírnám elviselni...

2015. ápr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor Te szeretnéd akkor vágasd le.
2015. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

1#

az már régen rossz ha egy nőn csak akkor látszik, hogy nő, ha hosszú haja van :D


milyen frizurát szeretnél kérdező?

Nekem tetszenek a rövid hajú szép arcú nők.


A mikorra pedig megírták előttem a választ.

2015. ápr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Most hosszú (hát középig érő) hajam van. Szeretném levágatni hátul felnyírt, rövid fiús fazonra. Sok nőnek van ilyen és szerintem jól áll nekik. Én sem értek egyet azzal, hogy egy nő csak hosszú hajjal NŐ....

Azért nem vágattam le eddig, mert egy eljegyzésen, vagy egy esküvőn viszont inkább a hosszú mutat jobban. Viszont a hosszút már nem szeretem. :(

2015. ápr. 25. 16:25
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell levágatni, kivéve ha te akarod. Ha meg te akarod, akkor akármikor. Szerintem hülyeség, hogy egy komoly kapcsolatban egy idő után le kéne vágatni. Minek? Csak ha tetszik. De ez meg nem attól függ, hogy mennyi ideje vagy kapcsolatban.
2015. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor várd meg eljegyzést. Én is meguntam a hosszú hajam, fêrjem szereti a dögös vagânyabb rövid hajat úgyhogy levágatom, de nem túl rövidre, kb állig :-) aztán utána meglátom :-P
2015. ápr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Akkor vágatod le, amikor akarod...nincs kötve semmihez. Maximum a te fejedben.

Ezt a "szülés után rövid haj" dolgot is hatalmas marhaságnak tartom. Sokkal egyszerűbb a hosszút kontyba kötni, mint a röviddel szórakozni. (Kivétel persze, akinek a hormonoktól kihullott a haja, és ideiglenesen amrövid haj a megoldás.) Ugyanis a rövid hajat elfekszed, azt mindig be kell állítani, hogy normálisan nézzen ki, rendszeresen vágatni kell, mert elveszti a formáját, stb.

A másik szánalmas indok a "van férjem, gyerekem, mostmár nem kell bombázónak lennem, jöhet a macinaci, rövid haj, hónaljszag". (Idézet egy játszótéri anyukától)

Magadnak akarj megfelelni, ne valami elképzelt baromságnak. Ha rövid hajat akarsz, irány a fodrász, és csináld.

2015. ápr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem beszéld meg a pasiddal a dolgot.

Ez elég nagy változás és jobb ha nem úgy mondod meg neki hogy már nem viszakozhat:)

2015. ápr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikor akarod, ez ezektől független :D
2015. ápr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!