Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fehér bőrű fiúnak szoli vagy...

Fehér bőrű fiúnak szoli vagy barnítókrém, ha szeretné h egy kis színe legyen?

Figyelt kérdés

Szoliba voltam idén 4x, és konkrétan semmi változás nincs. Barnítókrémet még nem használtam, de úgy tudom, egyéb krémmel kiegészítve szép hatást nyújt. Mit ajánlotok? Napon naptejjel is leégek :/ De viszont nagyon nem szeretem a fehér bőröm.


Köszönöm előre is!



2015. ápr. 26. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:

A szoli sokkal durvább a napnál, ha ott nem égtél le akkor napon sem fogsz... csak normális 50-es naptejet használj és azt 2 óránként újra is kell kenni. Ajánlom a Hawaiian Tropic-ot. Lehet alatta barnulni normálisan. Leégni nem.

A barnítókrémek sárgásak, az nem túl szép látvány senkin szerintem.

2015. ápr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a barnítókrém használata nagyon macerás. bőrradírozni kell előtte de nagyon alaposan, testápolózni, másnap barnítókrémezni, sokszor így is foltos lesz, és kb. 3 nap után lehámlik, és kezdeni kell minden elölről. ráadásul a legtöbb barnítókrém sárga vagy narancssárga, szóval használhatatlan.
2015. ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!